Taniec towarzyski

Kursy tańca dla dorosłych

Nauka tańca towarzyskiego pozwoli poznać różnorodność stylów i technik tanecznych i wyposaży w umiejętności taneczne niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, sylwestrze czy balu maturalnym.

Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej. Jednym z celów nauczania tańców towarzyskich jest również zapoznanie uczestników kursów z podstawowymi regułami tańca w parze. Tradycyjnie taniec towarzyski składa się ze stylu standardowego i latynoamerykańskiego, ale Duet Dance Studio oferuje także naukę kilku popularnych tańców użytkowych. Na zajęciach poznają Państwo następujące tańce:

  • standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep;
  • latynoamerykańskie: cha cha, samba, rumba, paso doble i jive, salsa:
  • użytkowe: rock?n’roll i disco-samba.

Nauka tańca towarzyskiego zorganizowana jest w postaci 3-stopniowego kursu, którego jeden poziom realizowany jest w przeciągu 3 miesięcy a jego ukończenie potwierdzone zostaje uzyskaniem dyplomu. Zajęcia odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu i trwają 60 lub 90 minut. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicy kursów mogą również doskonalić umiejętności na niedzielnych wieczorkach tanecznych, podczas  których Duet Dance Studio zapewnia  fachową pomoc  instruktorską. Program zajęć stworzono tak, aby umożliwić przyjemne a jednocześnie najbardziej efektywne przyswojenie materiału, który został ujednolicony i przyporządkowany do kolejnych etapów.

Kwalifikacje naszych instruktorów tańca towarzyskiego potwierdza wieloletnia kariera zawodnicza, zdobyte uprawnienia oraz duże doświadczenie.

Nasi instruktorzy

 

Cennik zajęć

 

GRUPA POZIOM INSTRUKTOR DZIEŃ GODZINA WIEK START GRUPY
 HS  ZAAWANSOWANY  DOMINIKA  CZW  20.30-22.00  DOROŚLI ZAMKNIĘTA
 HS I  ZAAWANSOWANY  PAWEŁ  CZW  20.30-22.00  DOROŚLI OTWARTA
 HS II  ŚREDNIOZAAWANSOWANA  PAWEŁ  CZW  19.00-20.30  DOROŚLI OTWARTA
 HS NOWY  POCZĄTKUJĄCA  PAWEŁ  WT  20.00-21.30  DOROŚLI ZAPISY
 HS NOWY  POCZĄTKUJĄCA  PATRYK  ŚR  19.00-20.30  DOROŚLI START 10.09.14
 HS NOWY  POCZĄTKUJĄCA  PATRYK  PON  19.00-20.30  DOROŚLI START 08.12.14
 HS NOWY  POCZĄTKUJĄCA  PATRYK  PON  20.30-22.00  DOROŚLI START 02.02.15 ZAPISY
 HS NOWY  POCZĄTKUJĄCA  PATRYK  ŚR  20.30-22.00  DOROŚLI START 04.03.15 ZAPISY


Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży

Duet Dance Studio zaprasza do nauki tańca towarzyskiego dzieci i młodzież. Rozpoczęcie nauki tańca od najmłodszych lat jest znakomitym sposobem kształtowania charakteru, dobrych obyczajów, sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. Systematyczny trening wypracowuje konsekwencję i upór w dążeniu do celu, a przynależność do grupy stwarza możliwość zawiązania nowych przyjaźni, uczy współpracy i pomaga pokonać nieśmiałość. W Duet Dance Studio  naukę tańca można rozpocząć już w wieku 4 lat. Wykorzystując elementy zabawy, stopniowo wprowadzamy dzieci w świat tańca i muzyki, próbujemy zaszczepić w nich  miłość do tańca, który jak wiemy z własnego doświadczenia jest najcudowniejszą przygodą w życiu młodego człowieka.

Młodzi tancerze prezentują zdobyte umiejętności na wewnętrznych turniejach tańca , podczas których każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, a najlepsi zdobywają puchary i medale. Istnieje również możliwość rozpoczęcia iście sportowej kariery tanecznej  w Klubie Tańca Turniejowego (KTT DUET), co wiąże się z udziałem w ogólnopolskich turniejach i zdobywaniem kolejnych klas tanecznych E,D,C,B,A oraz najwyższej międzynarodowej klasy ?S?.

Cennik zajęć

 

 

GRUPA POZIOM INSTRUKTOR DZIEŃ GODZINA WIEK STATUS GRUPY
DIII  ZAAWANSOWANY  DOMINIKA / ANIA WT/LA I CZW/ST  17.00-18.00  9-14  OTWARTA
DV ZAAWANSOWANY  ANIA PON I ŚR  18.00-19.00  7-10  OTWARTA
DUECIK I POCZĄTKUJĄCY  ANIA PON I ŚR  17.00-18.00  4-6  ZAPISY
DUECIK II POCZĄTKUJĄCY  ANIA PON I ŚR  16.00-17.00  4-6  ZAPISY