Taniec towarzyski

Kursy tańca dla dorosłych

kurs tańca warszawa studenciNauka tańca towarzyskiego pozwoli poznać różnorodność stylów i technik tanecznych i wyposaży w umiejętności taneczne niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, sylwestrze czy balu maturalnym.

Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej. Jednym z celów nauczania tańców towarzyskich jest również zapoznanie uczestników kursów z podstawowymi regułami tańca w parze. Tradycyjnie taniec towarzyski składa się ze stylu standardowego i latynoamerykańskiego, ale Duet Dance Studio oferuje także naukę kilku popularnych tańców użytkowych. Na zajęciach poznają Państwo następujące tańce:

  • standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep;
  • latynoamerykańskie: cha cha, samba, rumba, paso doble i jive, salsa:
  • użytkowe: rock?n’roll i disco-samba.

Nauka tańca towarzyskiego zorganizowana jest w postaci 3-stopniowego kursu, którego jeden poziom realizowany jest w przeciągu 3 miesięcy a jego ukończenie potwierdzone zostaje uzyskaniem dyplomu. Zajęcia odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu i trwają 60 lub 90 minut. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicy kursów mogą również doskonalić umiejętności na niedzielnych wieczorkach tanecznych, podczas  których Duet Dance Studio zapewnia  fachową pomoc  instruktorską. Program zajęć stworzono tak, aby umożliwić przyjemne a jednocześnie najbardziej efektywne przyswojenie materiału, który został ujednolicony i przyporządkowany do kolejnych etapów.

Kwalifikacje naszych instruktorów tańca towarzyskiego potwierdza wieloletnia kariera zawodnicza, zdobyte uprawnienia oraz duże doświadczenie.

Nasi instruktorzy

 

Cennik zajęć

 

GRUPA POZIOM INSTRUKTOR DZIEŃ GODZINA
 MIŁOŚNICY TAŃCA  ZAAWANSOWANA  PAWEŁ BŁAŻEJEWSKI  CZW  20.30-22.00
 HOBBY STAR  ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  PATRYK REJMER  PON  20.30-22.00
 HOBBY STAR  ŚREDNIO ZAAWANSOWANA  PATRYK REJMER  ŚR  20.30-22.00
 HOBBY STAR  POCZĄTKUJĄCA  PAWEŁ BŁAŻEJEWSKI  PON  20.30-22.00
 HOBBY START  POCZĄTKUJĄCA  PAWEŁ BŁAŻEJEWSKI  ŚR  20.30-22.00


Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży

Duet Dance Studio zaprasza do nauki tańca towarzyskiego dzieci i młodzież. Rozpoczęcie nauki tańca od najmłodszych lat jest znakomitym sposobem kształtowania charakteru, dobrych obyczajów, sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. Systematyczny trening wypracowuje konsekwencję i upór w dążeniu do celu, a przynależność do grupy stwarza możliwość zawiązania nowych przyjaźni, uczy współpracy i pomaga pokonać nieśmiałość. W Duet Dance Studio  naukę tańca można rozpocząć już w wieku 4 lat. Wykorzystując elementy zabawy, stopniowo wprowadzamy dzieci w świat tańca i muzyki, próbujemy zaszczepić w nich  miłość do tańca, który jak wiemy z własnego doświadczenia jest najcudowniejszą przygodą w życiu młodego człowieka.

Młodzi tancerze prezentują zdobyte umiejętności na wewnętrznych turniejach tańca , podczas których każdy uczestnik otrzymuje dyplom i upominek, a najlepsi zdobywają puchary i medale. Istnieje również możliwość rozpoczęcia iście sportowej kariery tanecznej  w Klubie Tańca Turniejowego (KTT DUET), co wiąże się z udziałem w ogólnopolskich turniejach i zdobywaniem kolejnych klas tanecznych E,D,C,B,A oraz najwyższej międzynarodowej klasy ?S?.

Cennik zajęć

 

 

GRUPA POZIOM INSTRUKTOR TERMIN STATUS
 D III  ZAAWANSOWANA  JAREK MARZEC PON LA 19.00-20.00; CZW ST 19.00-20.00
 D IV  ZAAWANSOWANA  JAREK MARZEC PON 17.30-18.30 ŚR 17.00-18.00
 D V  POCZĄTKUJĄCA  JAREK MARZEC PON 16.30-17.30 ŚR 16.00-17.00  ZAPISY